...::: TURNIEJE FIFA 2010 :::...


#1 2010-03-25 20:34:44

Darecki888

Gość

Darecki888

Szanowni,

zostałem oskarżony o oszustwo. Jeden z graczy po meczu ze mną, zarzucił mi, że szybkość gry nie mam ustawioną na normal, bo grało mu się za szybko. Zaproponował, że zagramy na jego hoscie. Odpowiedziałem, że tak, ale już for fun. Dyskusja była bardzo długa, dlatego nie będę jej w całości przytaczał, tylko wyjaśnię. Jak ktoś nie dorósł do rywalizacji i nie potrafi się pogodzić z przegraną, to nie jest miejsce dla niego. Uważam, że jesteśmy poważnymi ludźmi i nikt, tu nie będzie nikogo oszukiwał albo używał czitów (nie mam pojęcia czy takie są do fify). Gramy dla przyjemności i rywalizujemy fair play. Meczu rozegranego nie ma możliwości powtarzać, bo komuś źle się usiadło, głowa go rozbolała itp.
Nie będę w tym miejscu również wyjaśniał, co sądzę o czitowaniu i innych oszustwach. Ale zaznaczam, że nie pozwolę, aby ktoś bezpodstawnie mnie o to osądzał. Gram zbyt długo w różne gry i od początku pod tym samym nickiem, aby pozwolić sobie na taką głupotę.

Pozdr.

D.

 

#2 2010-03-26 14:00:10

 Sir.Shrek

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 147
WWW

Re: Darecki888

Wiec tak:
1.Podaj nick, który Cie oskarżył.
2.Gralem z Dareckim i gralo mi sie normalnie.
3.Dareckiego znam bardzo dlugo i recze ze nie ma chitow.
4.Powtarzanie meczy - PRZECZYTAJ REGULAMIN

Offline

 

#3 2010-03-26 14:44:33

Darecki888

Gość

Re: Darecki888

Chodzi o Pana Cyrkla.
Wiem, że napisał do innego gracza, że się wycofuje, bo ja wszystkich w chu... robię.

 

#4 2010-03-26 15:30:39

DragoN

Klasa Światowa

Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 40

Re: Darecki888

Ja po meczu spytałem Dareckiego o wynik to mi napisał i ze coś tam Cyrkiel nie moze sie z tym pogodzić... To napisałem do Cyrkla o co mu chodzi to odpisał mi ze "Niech was dalej robi w chu*a ale nie mnie". Wysłalem Dareckiemu to zdanie i spytałem o co tu chodzi. Teraz Cyrkiel pisze tylko Dareckiemu ze ja wszystko wiem itp, ale poprostu zrozumielismy to zdanie tak samo i pewnie nie tylko my. Wiadomo ze każdy nie lubi przegrywać ale Cyrkiel przesadza ( ze znajomych mnie usunął xd ) Widac ze niektorzy za bardzo biora do siebie porażke.. No ale cóż bywa i tak

Offline

 

#5 2010-03-26 16:19:43

Krzysztof Jarzyna

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 10

Re: Darecki888

tak to jest jak do turnieju zaprasza się dzieci z adhd
a Pana Darka mi proszę nie denerwować bo to już starszy człowiek

ogólnie to wyluzujcie trochę ( btw. i nie dośrodkowywujcie w każdej akcji )

Offline

 

#6 2010-03-26 17:14:15

Darecki888

Gość

Re: Darecki888

Dziekuję za tego starszego człowieka Hmmm, ale to prawda

Prawdą jest też to, że należy wyluzować, bo to zabawa. Niestety prawdą jest też to, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że ktoś może być lepszy bez oczukiwania czy w danym momencie mieć więcej szczęścia. Tak, jak na realnych boiskach piłkarskich.
Przykład: ostatnio sporo bawilem się w zakłady i bez większej analizy obstawiałem faworytów np. 1.30 do 5.20. Przez 3 tygodnie takim systemem ze 100PLN zrobiłem 1000PLN, bo miałem farta, a tym większy, bo obstawiałem mecze takich lig jak np: chilijska, venezuelska, japońska, rumuńska itp. oraz np: 2 i 3 liga niemiecka itp. Szczęście się odwróciło i w dwa tygodnie wszystko przegrałem, bo murowani faworyci przegrywali lub remisowali z outsaiderami

Pozdr

D.

 

#7 2010-03-31 19:13:11

andros

Amator

Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 7

Re: Darecki888

BO CYRKIEL JEST MIEKA FAJA, GRA DLA PRZYJEMNOSCI PRZERODZILA SIE KURWA W CHORE DAZENIE DO ZWYCIESTWA

Offline

 

#8 2010-03-31 22:28:31

Cyrkiel

Zawodowiec

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 38

Re: Darecki888

ojeja potraficie robic z igly widly ale nie pomyslicie ze moglem takie zdanie napisac celowo by sprawdzic czy menda jest menda... btw darecki jak mozesz napisac ze nie potrafie przegrywac skoro przed naszym meczem mialem 7 porazek ;D luuuuz fakt moze mialem zly dzien wtedy ze sie wtedy "posprzeczalismy" ale Ty jestes starszy i powinienes wyluzowac skoro to ja jestem takie dziecko hehe zastanow sie. hmm cos ktos jeszcze chce wiedziec? pretensje? zazalenia? adndros wiesz ze Cie jade w swata ale nie przesadzaj nie rozumiem po co taki temat otwieracie i do czego to prowadzi? takze pozdrawiam was goraco ;*

Offline

 

#9 2010-03-31 23:21:24

Darecki888

Gość

Re: Darecki888

przyjmuje twoja rezygnacje.

 

#10 2010-04-01 11:00:06

Cyrkiel

Zawodowiec

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 38

Re: Darecki888

xD Darecki z Toba cos naprawde nie dobrze myslisz ze bym sie przejal? widac dla kogo to jest zabawa, a dla kogo zycie? shrek dobra decyzja co do admina moim zdaniem on troszke nie normalny ale to moje prywatne zdanie... dal bana IamLive na forum do wycofal sie z turnieju hahaha porazka

Offline

 

#11 2010-04-01 11:34:59

Darecki888

Gość

Re: Darecki888

Słuchaj kurwiszonie szukający zaczepki. Nie podoba się forum, admin, to wypierdalaj. Jako jedyny robisz zament, robił też twoj kolega, a ze sie wycofal, to dostal zakaz wstepu, by nie pierdolić glupot. Kolejny będziesz ty. Chuj mnie obchodzi czy sie przejmiesz czy nie. A co ty pizdzielcu dobrego tu zrobiles ? Nic. Nic nie zrobiles, nic nie zaproponowales. Jestes kurwa głupią, zawistną cipą, ktora nic sama nie potrafi zrobic, a do krytykowania innych jest pierwsza.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-naruto-pbf.pun.pl www.ksg1922.pun.pl www.ligaskalh.pun.pl www.tajemniczy-swiat.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl